LEGO Star Wars: Microfighters

LEGO Star Wars: Microfighters 1.1

LEGO i Star Wars znowu razem, tym razem w świetnej strzelance

LEGO Star Wars: Microfighters to strzelanka, w której będziesz dowodzić sześcioma statkami z sagi Star Wars, zbudowanymi w całości z klocków LEGO!

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Grafika
  • Możesz wybrać, przeciw komu chcesz walczyć
  • Wzrastający stopniowo poziom trudności

Wady

  • Długi czas ładowania
  • Niespecjalnie oryginalna

Dobry
7

LEGO Star Wars: Microfighters to strzelanka, w której będziesz dowodzić sześcioma statkami z sagi Star Wars, zbudowanymi w całości z klocków LEGO!

Wybierz stronę mocy!

Gra łączy w sobie dwa światy: LEGO i Star Wars. Jest ona klasyczną, scrollowaną strzelanką, w której wybierasz, czy chcesz dołączyć do sił Rebeliantów czy do armii Imperium. Akcja rozgrywa się na czterech planetach: Endor, Yavin, Hoth oraz Geonosis. W grze wcielasz się w pilota jednego z sześciu statków ze Star Wars: TIE fighter, X-wing, Star Destroyer, Droid ATT, Millennium Falcon lub Clone Tank. Twoim zadaniem jest zniszczenie 35 rodzajów przeciwników (statki, wieże...) i 8 bossów, łącznie na 18 poziomach.

Coraz zacieklejsze bitwy

Mechanika rozgrywki w LEGO Star Wars: Microfighters jest bardzo łatwa do opanowania. Aby sterować statkami, przeciągasz palcem po ekranie, a do ataków specjalnych służy odpowiedni przycisk. Jak w każdej szanującej się strzelance, tak i w LEGO Star Wars: Microfighters poziom trudności stopniowo się intensyfikuje. W miarę pokonywania kolejnych poziomów wzrasta liczba i siła wrogów. Podczas gry musisz zbierać klocki LEGO rozmieszczone na planszach, aby odblokować sprzęt, broń, oraz ulepszyć swój statek.

Statki zbudowane z LEGO

Grafika w LEGO Star Wars: Microfighters jest bardzo dobra, a animacje w większości świetnie wykonane. Modelowanie statków w całości z klocków LEGO daje świetny efekt, i nawet mimo tego, że mamy do czynienia z grą 2D, efekt końcowy jest naprawdę satysfakcjonujący.

Świetna strzelanka w kostiumie LEGO

LEGO Star Wars: Microfighters to bardzo dobra strzelanka na urządzenia mobilne, odświeżająca mechanizmy klasyków gatunku. Dużą zaletą jest możliwość opowiedzenia się, po której stronie konfliktu chcemy walczyć, a także wzrastający stopień trudności, zapewniający graczom nowe wyzwania. Z pewnością fanów sagi Star Wars oraz marki LEGO nie trzeba dodatkowo zachęcać!

LEGO Star Wars: Microfighters

Download

LEGO Star Wars: Microfighters 1.1

Opinie użytkowników o LEGO Star Wars: Microfighters